Váš Košík je prázdný

E-mail:
Heslo:
Zavřít Přihlásit

 

Zapomněli jste heslo? Vyplňte do formuláře svůj e-mail a kliknětě ZDE. Heslo bude doručeno na Váš e-mail.

Obchodní podmínky

Zpět

Obecná ustanovení

 1. Naše všeobecné obchodní podmínky platí výhradně. Jsou spojené se všemi našimi nabídkami, dodávkami. Platí v rámci běžícího kontraktu stejně jako pro budoucí obchody.
 2. Jako výrobce si vyhrazujeme právo změny cen s ohledem na kurz nákupních cen materiálů (o této změně budou odběratelé předem informováni). Dále si vyhrazujeme právo na změnu logistických údajů např. balení, hmotnosti, EAN kódu apod.
 3. Zboží lze objednávat telefonicky: 777807075 nebo e–mailem: info@vxn.cz nebo 777@mail.cz


Termíny dodání

 1. Při zasílání zboží poštou nebo přepravní službou proběhne dodávka během 14 pracovních dnů od potvrzení objednávky . Za odeslání zboží účtujeme u jednotlivého balíku balné a poštovné.
 2. O případném zdržení objednávky nebo nemožnosti dodání bude odběratel neprodleně informován.

Reklamace

 1. Reklamaci na množství a druh zakoupeného zboží lze uplatnit do 7 kalendářních dnů od převzetí zboží.
 2. Při doručení zboží přepravní službou nebo poštou je nutné zboží zkontrolovat ihned při převzetí a viditelné fyzické poškození reklamovat ihned u přepravce a neprodleně informovat obchodního zástupce firmy.
 3. Reklamace na kvalitu zboží lze uplatnit po dobu trvanlivosti zboží. Nezodpovídáme však za vady a snížení kvality v důsledku neodborné manipulace a nedodržení manipulačních podmínek uvedených v info letáku dodaném se zbožím.
 4. Pro zahájení reklamačního řízení je vždy nutné dodržet následující kroky:
  1. reklamace zboží musí být bez zbytečného odkladu oznámena telefonicky nebo e-mailem firmě Vixen Czech Republic s.r.o.,
  2. sepsat reklamační zápis, který musí obsahovat číslo faktury, datum nákupu, druh reklamovaného zboží, popis reklamačního důvodu, razítko a podpis odpovědné osoby a doručit tento zápis firmě Vixen Czech Republic, s.r.o. společně s reklamovaným zbožím
  3. reklamované zboží vrátit do 14 dnů od data dodání v případě reklamace na množství a druh zboží nebo do 14 dnů od data zjištění vady zboží, a to v originálním balení zabezpečeném proti, poškození.

Kontakt

Viz. Kontakt

Originální župan je symbol osobního vkusu a umění odpočívat. Budete se cítit jako ryba ve vodě. Kdekoliv. Navrhněte si jej ...

Chci můj Vixen Originál

Nejoblíbenější variace županů Vixen. U každého typu zároveň uvidíte cenu a můžete si župan jednoduše objednat. V nabídce je i dětský župánek.

Pánská konfekce Dámská konfekce

 
 

Adresa společnosti:

VIXEN Czech Republic s.r.o.
Letohradská 501 / 16
170 00 Praha 7 / Holešovice
Česká Republika

Korespondenční adresa:

VIXEN Czech Republic s.r.o.
Máchova 17 / Vinohrady
120 00 Praha 2
Česká Republika